Styret

Vår epostadresse er styret@tertnesidrettsskole.no.

Det enkleste er å sende oss en epost. Om du har enkle svar kan du forvente å få svar i løpet av kort tid. Noen henvendelser krever derimot at vi må ta opp spørsmålet som en sak på det neste styremøtet vårt. Dette vil vi i så fall gi beskjed om, så du vet når du kan forvente å få et svar.

Ikke nøl med å ta kontakt! Vi er også alltid interessert i ris og ros – tilbakemelding fra våre medlemmer er svært viktig for oss!

 

Navn

Stilling

E-post

Mobil

Geir Pettersen Leder geir@tertnesidrettsskole.no               942 83 377
Tone Hjulstad Nestleder tone@tertnesidrettsskole.no 915 39 142
Janne Birkeland Økonomi janne@tertnesidrettsskole.no 952 33 176
Gerhard Gravdal Styremedlem        gerhard@tertnesidrettsskole.no 473 96 989
Pål Hamre Styremedlem paal@tertnesidrettsskole.no 484 14 090
Nina Husebø de Lange  Styremedlem nina@tertnesidrettsskole.no 908 91 619
Anders Åsheim Styremedlem anders@tertnesidrettsskole.no 926 10 834
Rolf Eirik Opsahl Styremedlem rolfeirik@tertnesidrettsskole.no 917 84 864
Bjørn Tore Ordemann      Styremedlem bt@tertnesidrettsskole.no 411 07 037