Styret

Vår epostadresse er styret@tertnesidrettsskole.no.

Det enkleste er å sende oss en epost. Om du har enkle svar kan du forvente å få svar i løpet av kort tid. Noen henvendelser krever derimot at vi må ta opp spørsmålet som en sak på det neste styremøtet vårt. Dette vil vi i så fall gi beskjed om, så du vet når du kan forvente å få et svar.

Ikke nøl med å ta kontakt! Vi er også alltid interessert i ris og ros – tilbakemelding fra våre medlemmer er svært viktig for oss!

 

Navn

Stilling

E-post

Mobil

Anders Åsheim Leder anders@tertnesidrettsskole.no            926 10 834
Pål Hamre Nestleder paal@tertnesidrettsskole.no 484 14 090
Janne Birkeland Økonomi janne@tertnesidrettsskole.no 952 33 176
Gerhard Gravdal Styremedlem        gerhard@tertnesidrettsskole.no 473 96 989
Nina Husebø de Lange  Styremedlem nina@tertnesidrettsskole.no 908 91 619
Rolf Eirik Opsahl Styremedlem rolfeirik@tertnesidrettsskole.no 917 84 864
Bjørn Tore Ordemann      Styremedlem bt@tertnesidrettsskole.no 411 07 037
Kjetil Fjeldstad Styremedlem kjetil@tertnesidrettsskole.no 918 14 366
André Ånneland Styremedlem andre@tertnesidrettsskole.no 909 08 218